Фінальний концерт фестивалю Kyiv Spring Sound 2024

Фінальний концерт фестивалю Kyiv Spring Sound 2024

 21.05.2024

 Національна філармонія України

На завершальному заході Міжнародного фестивалю Kyiv Spring Sound 2024 капела "ДУМКА" виступатиме на одній сцені з іспанською скрипалькою Летісією Морено, котра дебютувала на київській філармонійній сцені у листопаді 2019 року.

Одна з найяскравіших скрипачок свого покоління, лауреатка міжнародних конкурсів, володарка численних національних і міжнародних нагород, Летісія навчалася у відомого професора Захара Брона у Вищій музичній школі Королеви Софії у Мадриді і Вищій школі музики Кельна. Брала уроки у Максима  Венгерова у Вищій музичній школі Саарбрюкена, закінчила Гілдгольську школу музики і драми (клас Д. Такено). Також брала уроки у Мстислава Ростроповича. Летісія Морено грає на унікальному інструменті – скрипці 1762 року, створеній учнем Страдіварі, італійцем Ніколо Гальяно.

У її виконанні прозвучить Іспанська симфонія француза Едуара Лало, а оточувати цей твір будуть потужні твори для оркестру та хору. На початку прозвучить напружена симфонічна драма №8 нашого сучасника Віктора Степурка. А завершать концерт світлі й урочисті твори на духовну тематику – француза Пуленка та українця Бортнянського.

Програма
В. Степурко, Симфонічна драма № 8 «Народна»
Е. Лало, Іспанська симфонія для скрипки з оркестром d–moll
Ф. Пуленк, Gloria для сопрано, хору і оркестру
Д. Бортнянський–Є. Станкович, "Тебе Бога, славимо!» для хору і симфонічного оркестру

Придбати квитки

Джерело: Національна філармонія України