Концерт-фінал конкурсу "Українська концертна увертюра"

 19 серпня 2021

 19:00

 Площа біля Музею історії України

Всеукраїнський-конкурс композиторів "Українська концертна увертюра" до 30-ї Незалежності України завершується фінальним концертом за участі Національного симфонічного оркестру України та Національної капели "ДУМКА".

Команда Благодійного фонду "Відкрита музика міста" розпочала підготовку до 30 річниці Незалежності рік тому - у серпні 2020 року, ставши організатором першого Всеукраїнського конкурсу для композиторів "Українська концертна увертюра".

Підтримали конкурс партнери - юридична фірма АСТЕРС, JETSETTER.UA та Національний симфонічний оркестр України, які є авторами ідеї конкурсу.

Протягом року і великої роботи організатори отримали 37 партитур. З них - 6 композиторів вийшли у фінал конкурсу та їхні твори були записані у Будинку звуко-запису Національним симфонічним оркестром України під орудою Володимира Сіренка.

Вже зовсім скоро стане відомо, хто ж стане переможцем конкурсу і чиї твори прозвучать у програмі святкового концерту.
Крім Увертюр - переможців у програмі концерту звучатиме класика українських та європейських композиторів у виконанні Національного симфонічного оркестру України та національної капели "ДУМКА".

Диригент - Володимир Сіренко, ведучий концерту - Дмитро Хоркін.

*Матеріал скопійовано зі сторінки заходу у фейсбуці.