Національна заслужена академічна капела України

"ДУМКА"

Номінант премії "GRAMMY"

У категорії "Найкраще хорове виконання" за "Реквієм для Лариси" Валентина Сильвестрова

Про нас

Національна заслужена академічна капела України "ДУМКА" – еталон хорового виконавства та законодавець традицій хорової справи в сучасній Україні. Створена 1919 року як Державна українська мандрівна капела і очолювана у різні часи такими корифеями, як Нестор Городовенко, Олександр Сорока, Павло Муравський, Михайло Кречко, "ДУМКА" сформувала потужні хорові традиції та власний виконавський стиль. З 1984 року на чолі капели – провідний український хормейстер, Герой України, народний артист України, академік Академії мистецтв, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, професор Євген Савчук.

Детальніше

Останні концерти

 • Щедрик: магія Різдва

    18.12.2021       18:00
    Михайлівська площа

  Капела "ДУМКА" та Національний симфонічний оркестр України запрошують усіх охочих поринути у світ магії різдвяних свят. У виконанні колективів прозвучать фрагменти "Різдвяних симфонізмів", а також "Щедрик" композитора Івана Небесного.

  Детальніше...  
 • "Карміна Бурана" у Нідерландах

    03.11.2021 - 29.11.2021
    Концертні зали Нідерландів

  Понад 130 музикантів виконають класичний твір оркестрово-хорової музики ХХ століття композитора Карла Орфа в ексклюзивній концертній серії, що пролунає на різних майданчиках Нідерландів. Національна капела "ДУМКА" та Академічний симфонічний оркестр "INSO-Львів" виконають шедевр Орфа під керівництвом Раймонда Янссена.

  Детальніше...  
 • Псалми війни

    18, 20, 26.10.2021
    Харків, Київ, Львів

  Одразу на трьох провідних сценах України відбудеться всеукраїнська прем’єра музично-театрального дійства "Псалми війни" для мішаного хору та симфонічного оркестру в рамках Національного хорового фестивалю.

  Детальніше...  

Хорові концерти Бортнянського

Творчість Дмитра Степановича Бортнянського — визначне явище в музичному мистецтві Східної Європи епохи класицизму. Він належить до видатних європейських митців, які досягли вершин світового значення. Результатом його мистецьких пошуків є самобутня, стилістично цілісна творча спадщина, своєрідні музично-стильові ознаки, прийоми композиторського письма якої справили суттєвий вплив на послідовників. Найповніше талант композитора розкрився у сфері духовної музики, яка за всіх часів була однією з жанрових домінант в українській музичній культурі. У його творчості виразно виявляються стилістичні ознаки класицистичної естетики, передусім ясність, простота й цілісність художніх образів, закономірність їх розвитку, довершеність форми, стриманість у вираженні емоцій, проста й логічна гармонія, пісенний мелодизм.

Національна Заслужена Академічна Капела України "ДУМКА" презентує публікацію першого в незалежній Україні видання 35 духовних концертів для хору а капела нашого великого земляка Дмитра Бортнянського. В основі цієї публікації лежить редакція П. Чайковського (1881 р.), видання 1925 року (м. Львів) та перевидання 1974 р. (м. Торонто). Виходячи з міркувань практичного виконавства, упорядник додав деякі незначні корективи, не порушуючи редакцію П. Чайковського.

Проєкт здійснено за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки та Українського культурного фонду.

Детальніше

Дискографія

Страсті за Тарасом

Страсті за Тарасом

Євген Станкович

Детальніше
Барбівська коляда

Барбівська коляда

Ганна Гаврилець

Детальніше
Реквієм для Лариси

Реквієм для Лариси

Валентин Сильвестров

Детальніше
Реквієм

Реквієм

Джузеппе Верді

Детальніше

Детальніше

Зв'язок із нами

Адреса

 б-р. Тараса Шевченка, 50-52, м. Київ, 01032, Україна

Адміністративний директор

 +38 (044) 484-18-66

E-mail

 dumkap@ukr.net

Приймальня

 +38 (044) 236-09-51

Капела "ДУМКА" – національний хоровий колектив під керівництвом народного артиста України Євгена Савчука. Заснований у 1919 році, сьогодні хор є еталоном хорового виконавства та законодавцем традицій хорової справи в сучасній Україні.

Контакти

 б-р. Тараса Шевченка, 50-52, м. Київ, 01032, Україна

 +38 (044) 484-18-66

 dumkap@ukr.net

Соціальні мережі

© 2022 Національна Заслужена Академічна Капела України "ДУМКА". Усі права захищені | Joomla! | Ярослав Долгіх