Carmina Burana: нідерландський тур

Carmina Burana: нідерландський тур

 5-23 листопада 2023

 Коцертні майданчики Нідерландів

Капела "ДУМКА" вирушає у закордонний концертний тур, щоб презентувати публіці Нідерландів "Carmina Burana" Карла Орфа. Цей проєкт є продовженням концертної серії 2019, 2021 та 2022 років, що збирала повні зали та побила рекорди відвідуваності.

Твір прозвучить під керівництвом Раймонда Янссен. Крім капели "ДУМКА" участь у виконанні візьме академічний симфонічний оркестр "ІNSO-Львів".

"Carmina Burana" Орфа - це твір про кохання та веселощі життя, що приносять людини щастя. Заснована на віршах мандрівних монахів та студентів XIII століття, у яких оспівувалися радощі земного буття, "Carmina Burana" проговорює до слухачів: "Насолоджуйтеся кожною миттю життя!".

Цей потужний твір привертає увагу не лише драйвовими танцювальними ритмами, але й атмосферою середньовіччя. Її ефект досягається завдяки використанню латинської та старонімецької мови, жанрів середньовічної музики та імітацією звучання чоловічого церковного хору.

Найвідомішою частиною з "Carmina Burana" є легендарна "O Fortuna". Цей культовий твір оркестрово-хорової музики використовується у рекламах, хітах популярної музики та, звісно ж, кінофільмах - таких, як "Екскалібур" і "Двері". 

У своєму концертному турі "ДУМКА" дасть 18 концертів у Амстердамі, Ейдховені, Роттердамі, Арнхемі, Утрехті, Гарлемі, Гронінгені, Гаазі.

Переглянути календар турне та придбати квитки